67,000 i diskutueshem

2
2
115 sqmtr

OKAZIOOON!

Shitet apartament 2+1 prane karburant Anelit  , ka organizim shume te mire te ambienteve , korridori te shpendan ne dhoma, salloni eshte i madhe dhe me ndricim si dhe ambienti i gatimit eshte i ndare vecmas, dhome gjumi matrimoniale me tualet si dhe dhome femijesh, tualet kryesore me dritare dhe me paradhome, 2 ballkone te bollshem, orjentim jug-perendim , hipoteke e rregullt, pallati i ri me ashensor

External Features

  • Ballkon

AGJENTI

RealHome

KONTAKT

Do not fill this field in

Do not fill this field in

.