2,000

4
3
2

Jepet me qira vile ne Bllok, ka organizim shume te mire , eshte e mobiluar ne menyre luksoze, te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake jane te reja dhe ne gjendje shume te mire , ka siperaqe prej 160m2, me 3 tualete, ballkon dhe 100m2 kopesht.