350 Euro

2
1
98 sqmtr

VASIL SHANTO

Vasil Shanto jepet super apartament 2+1 me qera.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallatti te ri.

Eshte e kompletuar totalisht me nje mobilim shume te mire.

Ka nje siperfaqe prej 98M2, dhe ambjente shume te organizuara.

Per me shume detaje na kontaktoni!

Agjensia "Real Home"

External Features

  • Ballkon