600 Euro

2
2
105 sqmtr

Liqeni i Thate

Jepet super apartament me qera 2+1+2 WC te Rruga "Hamdi Sina",Liqeni i Thate.

Eshte i arreduar ne menyre luksoze, mobiljet i ka te gjitha te reja.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105M2, eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ambjent gatimi, sallon dhe ballkon.

Apartamenti eshte i poziiconuar ne katin e trete te nje pallati te ri, me ashensor.

Ka pamje nga liqeni.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

AGJENSIA "REAL HOME"

External Features

  • Ballkon