800 Euro

2
1
100 sqmtr

KOMUNA E PARISIT

Jepet me qira super apartament 2+1 totalisht i kompletuar me një sipërfaqe totale 100 m2, te Komuna e Parisit.

Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 ambient ndenje dhe gatimi me dalje në ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 5 të një ndërtimi të ri dhe modern. Çdo ambient ka sistem kondicionimi dhe tualeti me ngrohje qëndrore. Ofrohet gjithashtu një post parkımı i përfshirë në çmim.

Zona mjaft e mirë dhe e qetë, lehtësisht e aksesueshme me Sheshin Wilson, Parkun e Liqenit dhe Unazën e Madhe.

Për më shumë informacion ose për ta vizituar, na kontaktoni!

Çdo ambient ka sistem kondicionimi dhe tualeti me ngrohje qëndrore. Ofrohet gjithashtu një post parkımı i përfshirë në çmim.

Zona mjaft e mirë dhe e qetë, lehtësisht e aksesueshme me Sheshin Wilson, Parkun e Liqenit dhe Unazën e Madhe.

Për më shumë informacion ose për ta vizituar, na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon