160,000 Euro

3
1
130 sqmtr

Selite

Shitet vile 2+1+Ambjent gatimi+2 ballkone, sip trualli 400m2. Vila eshte 3 kateshe e mobiluar dhe me hipoteke.
Sip 130 M2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire.
Orientimi Jug/Lindje/Perendim.
Per me shume informacion mund te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon