29,000 euro

1
1
70 sqmtr

Perballe me shkollen''Kushtrimi i Lirise''

Shitet vile 1+1 e modifikuar ne 2+1,ne zone mjaft te mire prane sherbimeve publike dhe private,ne afersi me qendren.Planimetri e rregullt dhe siperfaqe e bollshme qe e bejne me te thjeshte dhe mobilimin.Orientim Lindje.Me hipoteke.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!