67,000 Euro

2
1
108 sqmtr

Astir

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi i ri, Astir!

Ka nje siperfaqe prej 108M2 dhe disponon 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhine,sallon dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te por jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i pajisur me hipoteke.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Agjensia "Real Home"

External Features

  • Ballkon