83,000 Euro

2
1
115 sqmtr

Dom Bosko

Shitet apartament 2+1 ne Dom Bosko. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me punime shume cilesore. Ka nje siperfaqe prej 115 M2. Ndodhet ne katin e 3-te. Disponon 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. I mobiluar shume mire,  Apartamenti ka hipoteke. Ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe te kerkuar nga klientet. Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon