136,000 Euro

2
1
107 sqmtr

Rruga Elbasanit

Shitet apartament 2+1+2 ballkone, pas Ambasades Amerikane, rruga Mustafa Mara.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste.

Ambjentet jane te mireorganizuara dhe karakterizohen ne: sallon ndenje, ambjent gatimi, dydhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Ka nje siperfaqe prej 107m2.

Vendndodhje strategjike prane akseve kryesore të qarkullimit.

Apartament i rregullt kuadrat, me hapësira optimale sipas standarteve, me dritë dhe orientim ideal.

Faza e ndertimit fasade e ventiluar.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon