140,000 euro

3
2
123 sqmtr

Tirane

Shitet apartament 3+1, pallat me tulla te kuqe , me vendodhje ne zone elitare ,gjithashtu ofron shume sherbime si publike edhe private te nevojshme per jetesen. Organizim interesant dhe i rehatashem i ambienteve , organizuar ne ambient gatimi , sallon ndenje , korridor i bollshem qe ben shperndarjen ne dhomat e gjumit dhe tualet , ballkon i bollshem. Per shak te pozicionit apartamenti pershkohet nga rrezet e diellit gjate gjithe dites.I pajisur me hipoteke. Per me shume informacion na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon