73,000 Euro

3
2
110 sqmtr

Tiranë

Shitet apartament 3+1, ndodhet ne pallat te ri me ashensor.
-Ndertim i viteve te fundit,cilesor me rifinitura dhe punime tejet cilesore.
-Apartamenti karakterizohet nga organizim i rregullt i ambienteve ku perfshin:
-ambient te perbashket gatimi dhe ndenje,
-3 dhoma gjumi,
-2 tualete,
-ballkon.
-Mobilim bashkekohor me te gjitha pajisjet dhe mobiljet moderne.
-Orientim me drite dhe diell.
-Me hipoteke.
-Vendndodhje qe ofron mundesi facilitetesh.
Per informacion te metejshem ju lutem na kontaktoni.
Shtepia ideale per ju!