130,000

3
2
147 sqmtr

Prane Supermarket Viva!

Shitet apartament me vendndodhje ne zone qe ofron mundesi sherbimesh,i pozicionuar ne pallat te ri,i mireadministruar.Hapesira te medha dhe planimetri e rregullt lehtesisht te shfrytezueshme per banim dhe biznes.Orientim me drite dhe diell ne pjesen me te madhe te dites.I pajisur me hipoteke.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon