60,000 Euro

2
2
112 sqmtr

Tiranë

Shitet apartament 2+1 i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,prane sherbimeve te rendesishme per jetesen.Apartamenti eshte i mireorganizuar ne ambient te perbashket gatimi dhe sallon ndenje,dy dhoma gjumi,tualet ballkon.Siperfaqe e plote me planimetri te rregullt me drite dhe diell.Me hipoteke.Per informacion te metejshem ju lutem na kontaktoni.

 

External Features

  • Ballkon