67,000 Euro

2
1
68 sqmtr

Tirane

Shitet apartament 2+1,ndodhet ne katin e 4 pallat ekzistues,prane sherbimeve publike dhe private,totalisht i rikonstruktuar.Apartamenti karakterizohet nga hapesira te bollshme me forma te rregullta kuadratike qe e bejne me te thjeshte mobilimin e tij.Orientim me drite dhe diell gjate gjithe dites.Me hipoteke.Per informacion te metejshem ju lutem na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon