150,000 Euro

2
2
2
120 sqmtr

Liqeni i Thatë

Shitet apartament modern,ndodhet në pallat të ri me ndërtim cilësor dhe administrim shumë të mirë,në zonë të qetë.Organizim perfekt të ambienteve ku përfshin ambient gatimi,sallon ndenje,korridor i bollshëm që bën shpërndarjen në dhomat e tjera,dy dhoma gjumi matrimoniale,njëra me ballkon,dy tualet njëri me dritare,ballkon me pamje lirë.I mobiluar në stil modern, me parket,sistem kondicionimi,hidrosanitare dhe instalime funksionale.arredim fantastik, dritare deri në dysheme që mundësojnë plot dritë dhe diell.Hapësira të mëdha dhe tejet komode.Me hipotekë.Jepini vetes mundësinë të jetoni midis ajrit të pastër,qetësisë dhe luksit.Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos ngurroni të na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon