54,000 Euro

2
1
70 sqmtr

Ali Demi

Shitet apartament 2+1,ndodhet ne pallat ekzistues,prane dyqaneve dhe sherbimeve te tjera te domosdoshme per jetese.
Siperfaqe e plote me forma te rregullta kuadratike te mireorganizuara ku perfshin:
-kuzhine dhe sallon ndenje,
-dy dhoma gjumi,
-tualet,
ballkon.
-Orientim me drite dhe diell ne pjesen me te madhe te dites.
-I pajisur me hipoteke.
Per informacion te metejshem ju lutem na kontaktoni.

 

 

External Features

  • Ballkon