127,500 euro

2
2
85 sqmtr

Tirane

Shitet apartament 2+1,aktualisht ne faze ndertimi,me vendndodhje ne qender prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per jetesen.Cilesia e ndertimit eshte thelbesore pasi duhet te siguroje jetegjatesine per dekada,dhe kete siguri ofron edhe ndertimi me i ri ne kryeqytet te Pazari i Ri.Nje projekt me teknologji te sofistikuar ,standarte te larta,rifinitura cilesore dhe planimetri te ndryshme.Per me shume informacion mos ngurroni te na kontaktoni!

 

External Features

  • Ballkon