53,000 euro

2
2
93 sqmtr

Rruga e Dajtit,pranë karburantit.

Deshironi dhe po kerkoni nje shtepi larg zhurmes urbane,me ajer te paster prane sherbimeve te domosdoshme per jetese? Atehere kjo eshte banesa ideale, e pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,ndertim cilesor, administrim te mire.Hapesira te bolleshme,planimetri e rregullt dhe mobilimi me te gjitha kushtet e pershtatshme per te jetuar e bejne kte shtepi tejet te rehatshem per ju.I mireorganizuar ku perfshin ambient gatimi dhe sallon ndenje,dy dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon,dy tualete njeri me dritare,ballkon i bollshem me pamje te lire.Orientim jug-perendim.Me hipoteke.Cmimi i diskutueshem.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon