65,000 euro

1
1
90 sqmtr

Prane Bar Unik

Shitet apartament 2+1 ne Astir,zone me shume mundesi facilitetesh.Apartamenti karakterizohet nga organizim i rregullt i ambienteve dhe i mobiluar me te gjitha kushtet e pershtatshme per jetese sa me komode.Apartamenti perfshin,kuzhine,dy dhoma gjumi,tualet me dritare.Orientim lindje.Ne proces hipotekimi.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.