55,000 euro

2
2
98 sqmtr

Tirane

Shitet apartament 2+1,aktualisht ne faze ndertimi,zone me akses ne rrugen kryesore,me mundesi facilitetesh,ndertim cilesor gjithcka e projektuar fale fjales se fundit te teknologjise.Hapesira te bolleshme dhe planimetri e rregullt,orientim me drite dhe diell.Per me shume informacion po nje vizite ne prone ngurroni te na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon