145,000 euro

2
2
2
108 sqmtr

Kompleksi Kontakt

Shitet super apartament 2+1+2,i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor ne zone ku ofrohen mundesi facilitetesh dhe lehtesisht e aksesueshme me zonat perreth.Ambiente te organizuar ne menyre perfekte dhe te mobiluara ne stil modern.Apartamenti perfshin kuzhine,sallon ndenje,2 dhoma gjumi te investuara me parket,dhome gjumi matrimoniale dhe dhome gjumi femijesh,2 tualete,ballkon.Orientim lindje ,hapesira te bollshme.Apartament komod dhe ideal per ju.Me hipoteke.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon