100,000 EURO

2
2
100 sqmtr

Tirane

Shitet super apartament 2+1+2,i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,ne zone elitare,prane sherbimeve te nevojshme per jetese.Apartamenti karakterizohet nga hapesira te bolleshme,organizim shume i mire i ambienteve dhe mobilim bashkekohor.Orientim me drite dhe diell ne pjesen me te madhe te dites.Me hipoteke.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon