180,000 Euro

2
2
121 sqmtr

TEG

Shitet apartament 2+1+2 tualete prane Qendres Tregtare Teg(dy minuta ne kembe larg Tegut).

Orientimi i apartamentit eshte mjaft i mire, me Diell gjate gjithe dites.

Ndodhet ne katin e dyte te objektit, hyrje e re dhe e mireorganizuar.

Sip, 121 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon.

Ndodhet ne nje zone preferenciale te Tiranes.

Ndertimi i tij eshte me rifinitura bashkekohore duke ju ofruar cilesi dhe komoditet te plote.

Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

 

External Features

  • Ballkon