87,000 Euro

2
2
76 sqmtr

Rr Mine Peza

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek Rruga Mine Peza, ndodhet ne katin e trete, me hipoteke.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76 m2  dhe ambjentet karakterizohen ne: korridor, sallon ndenje, ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon!
Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume prane sherbimeve kryesore te jeteses!

External Features

  • Ballkon