65,000 Euro

2
1
128 squares

restorant Qesaraka

Shitet apartament 2+1 ne Fresk, ndodhet ne katin e dyte, pallat i ri me punime shume cilsore. Me sip. totale, 128 M2, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire , ne rrugen e Dajtit dhe eshte shume prane sherbimeve kryesor te jeteses. Per me shume informacion na kotaktoni!

External Features

  • Ballkon