115,000 euro

1
1
100 sqmtr

Rr.Hamdi Sina

Shitet apartament 2+1,i pozicionuar ne zonen me te qete dhe me ajer te paster ne Tirane.I mireorganizuar dhe me mobilim bashkekohor.Hapesira te bollshme dhe komode.Apartamenti eshte i strukturuar ne kuzhine,sallon ndenje,korridor,dy dhoma gjumi,tualet,ballkon me pamje te lire.Orientim lindje-jug.Per individe te fokusuar pas jestes se qete dhe komforte kjo eshte banesa e duhur,ndaj per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!Ne proces hipotekimi.

External Features

  • Ballkon