86,000 Euro

2
1
125 squares

Rruga Elbasanit

Shitet apartament 2+1 Tek Mihal Grameno.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2  perbehet nga: korridor, ambjent gatimi, sallon ndenje, dy dhoma, tualet dhe ballkon + garsoniere 43m2 me dere kryesore hyrje me vete.

Zona ku ndodhet eshte shume prane te gjitha sherbimeve kryesore te jeteses.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!