65,000 Euro

2
1
100 squares

Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2  dhe ambjentet karakterizohen ne: korridor, sallon ndenje, ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon!
Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume prane sherbimeve kryesore te jeteses!

External Features

  • Ballkon