35,000 euro

1
1
64 sqmtr

Tiranë

OKAZION!!Super apartament me vendndodhje ne zone bregdetare,ajer i paster,prane sherbimeve te domosdoshme per jetesen e perditshme.Pershkohet nga drita dhe dielli gjate gjithe dites.Sipërfaqe e konsiderueshme që e bën më të thjeshtë mobilimin.Me hipoteke.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon