82,000 euro

1
1
83 sqmtr

Rruga e Barrikadave

Shitet Apartament 1+1,i pozicionuar ne  katin e 2, ne pallat te ri me ashensor,ne zemer te Tiranes.Apartamenti karakterizohet nga organizim dhe  mobilim te ri dhe bashkekohor.Apartamenti perfshin kuzhine te ndare vecmas,sallon ndenje,dhome gjumi matrimoniale,korridor I madh,tualet,ballkon.Shitet i mobiluar.Ne proces hipotekimi.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon