97,500 euro

1
1

Tirane

Shitet apartament 1+1,poziconuar ne zemer te Tiranes,prane sherbimeve publike dhe private.Ky ndertim eshte projekt qe karakterizohet nga standart i  larte,rifinitura cilesore,planimetri te ndryshme,hapesira te mjaftueshme.Aktualisht ne faze ndertimi.Per me shume informacion mos ngurroni te na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon