80,000 euro

2
1
75 sqmtr

Tirane

Shitet apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1,prane dyqaneve dhe sherbimeve te tjera te domosdoshme per jetese.Siperfaqe e plote me forma te rregullta kuadratike te mireorganizuara.I mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!