52,000 Euro

1
1
72 sqmtr

Fusha e Aviacionit

•Shitet apartament 1+1, ndodhet ne pallat te ri me ashensor.
-Apartamenti karakterizohet nga organizim i rregullt i ambienteve ku perfshin:
-ambient te perbashket gatimi dhe ndenje,
-dy dhoma gjumi,
-tualet,
-ballkon.
-Planimetri e rregullt me hapesira te bollshme qe e bejne me te thjeshte mobilimin sipas deshires tuaj.
-Vendndodhje qe ofron mundesi facilitetesh.
Per informacion te metejshem ju lutem na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon