31,450 euro

1
1
85 sqmtr

Tirane

Shitet apartament 1+1,aktualisht ne faze suvatimi,ndertimi cilesor,me vendndodhje ne zone mjaft te zhvilluar dhe te populluar se fundmi,ku ofrohen te gjitha sherbimet e domosdoshme per rutinen e dites.Hapesira te mjaftueshme dhe planimetri e rregullt.Drite dhe diell ne pjesen me te madhe te dites.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!