38,000 euro

1
1
65 sqmtr

Rr.Misto Mame

Shitet Apartament 1+1, i pozicionuar ne katin e 7, ne pallat te ri me ashensor,zone me shume mundesi facilitetesh.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar por format e rregullta kuadratike e bejne me te thjeshte dhe mobilimin e pjeses tjeter sipas deshires tuaj.Drite dhe ndricim natyral.Me hipoteke.