88,000 Euro

1
1
74 sqmtr

Rruga Dibres.

Shitet apartament 1+1 tek Vila Gold. Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor. Viti i ndertimit te pallatit eshte 2011. Eshte i pajisur me hipoteke. Shitet bosh, dhe eshte i pabanuar me perpara. ndodhet buze rruges. Ka nje siperfaqe prej 74 m2. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon