61,000 Euro

1
1
56 sqmtr

Pazari i Ri.

 Shitet apartament 1+1 tek Pazari Ri. Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke. Sip, 56 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe ka mobilim modern. Per nje vizite ne prone mund te na kontaktonni.

External Features

  • Ballkon