58,000 Euro

1
1
57 squares

Vasil Shanto

Shitet apartament 1+1 ne Vasil Shanto, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Apartamenti ka nje sip. 57 m2  dhe ambjentet karakterizohen ne: korridor, sallon ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon!
Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume prane sherbimeve kryesore te jeteses!

External Features

  • Ballkon