260,000 Euro

1
65 sqmtr

Rruga e Barrikadave

Shitet ambjent biznesi tek Rruga e Barrikadave.
Ambjenti ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore, ka nje siperfaqe prej 65 m2.
Zona ku ndodhet eshte shume prane qendres dhe te gjitha sherbimeve kryesore te jeteses.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund na kontani!