600

2
1
90 squares

Jepet me qira apartament luksoz prane Sheshit Willson, i arreduar me arkitekt, komod dhe i rehatshem, apartamenti eshte i investuar me parket, me sonxhiorrno dhe ambient gatimi me te gjitha mobiljet e reja , dy dhoma gjumi te bollshme , dhe tualet me dritare   ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, zone elitare,

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Ballkon