35,000 Leke

1
1
55 sqmtr

Rruga Durresit.

Super apartament me qera 1+1, te Rruga Durresit.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e peste, pallat ekzistues pa ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 55M2, dhe eshte e organizuar ne dhome gjumi, sallon dhe kuzhine, tualet dhe ballkon.

Ka mobilim shume te mire.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

AGJENSIA "REAL HOME"

External Features

  • Ballkon