550 Euro

2
1
103 sqmtr

Kodra e Diellit

Te Kodra e Diellit jepet me qera apartament 2+1.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.

Ka mobilim modern, dhe disponon 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhine, sallon dhe ballkon.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

AGJENSIA "REAL HOME"

External Features

  • Ballkon