210,000 i diskutueshem

2
2
1
140 sqft

Shitet duplex i organizuar ne sallon te madh dhe me hapesire dhe ambjent gatimi i ndare vecmas,dhume gjumi matrimonial me tualet,dhome gjumi per femije, tualet kryesor me dritare.I gjithe apartamenti eshte i investuar ne menyre luksoze me parket ,sistem chiller , hidroizolim, izolim akustik,dopio xham etj.Ndodhet ne nje nga rezidencat me cilesore te kryeqytetit,ku ju ofrohen te gjitha sherbimet sociale.

Per kete njoftim dhe cdo prone tjeter na kontaktoni.

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Ballkon
  • Pishinë
  • Fush Tenisi