500

2
2
125 squares

Jepet me qira super apartament 2+1 ne qender , eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtpiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor,

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Ballkon
  • Ballkon i dytë