450

1
1

Syri Tiranes

Jepet me qira super apartament  ne qender te Tiranes, vetem 2 min lart te gjithe instituconeve shteterore,qender tregtare, ambiente te shumta komeriale, prane universiteteve etj.  , eshte i mobiluar ne menyre moderne, me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake reja, apartamenti eshte i investuar me parket dhe tualete me hidrosanitare cilesore , ndodhet ne pallat te ri, me ashensor dhe i mire administuar

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Ballkon