liqeni i thate
2
1
Mls# L

Liqeni i thate jepet me qira apartament 2+1, eshte i mobilluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti eshte i pabanuar me pare, te gjitha mobiljet jane te reja, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor,

AGJENTI

RealHome

KONTAKT

Do not fill this field in

Do not fill this field in

.