72,000 Euro

2
1
86 sqmtr

Brryli

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Brrylit!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh, ekzistues. Disponon dy dhoma gjumi, tualet, kuzhine dhe ballkon te bollshem.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete,me akses levizje ne disa dalje, ka te gjitha lehtesimet per banim, por eshte edhe investim i mire per tu lene me qira.

Apartamenti ka orientim Veri-Perendim.

Apartamenti disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt. hipotekor.

Per nje vizite ne prone kontaktoni REAL HOME AGENCY.

External Features

  • Ballkon