280 eur

1
1
70 sqmtr

Rruga e Barrikadave

Super duplex me vendndodhje ne zone prane sherbimeve te domosdoshme per rutinen e dites.Me hapesira te bolleshme dhe organizim tejet interesant te ambienteve,mobiluar ne stil modern,elektroshtepiake dhe dhe instalime funksionale,sistem kondicionimi,parket.Arredim perfekt nderthurje midis stilit neoklasik dhe modernes sjellin rehatine dhe relaxin per ju.Drite dhe ndricim natyral.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon