350 Euro

2
2
120 sqmtr

Tiranë

 Dizenjim modern,mobilimi bashkekohor fale teknologjise se fjales se fundit sjell gjithnje kenaqesi dhe komoditet te klientet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne pallat te ri,ne afersi me qendrem.Apartamenti pershkohet nga drita dhe dielli ne pjesen me te madhe te dites.Siperfaqe e plote ,banese ideale dhe relaksuese.I pabanuar me pare.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kotnaktoni!

External Features

  • Ballkon